Fitness stroje srovnání ceny

HAMMER 6720

HAMMER 6720

Činka jednoruční. Černá nakládací činka o hmotnosti 10kg.

OLPRAN Elliptical 7598 BK-1

OLPRAN Elliptical 7598 BK-1

Nosnost (kg): 100 Brždění: magnetické Ruční senzory: ANO Počítač: ANO Hmotnost zátěžového kola (kg): 4.5 Trénink na eliptických trenažerech - vede k efektivnímu posílení všech svalových skupin a ideálním způsobem podporuje látkovou výměnu a krevní oběh. Díky plynulému eliptickému pohybu nedochází k přetěžování kloubů, zatíženy jsou jak nohy, boky a hýždě, tak i při zapojení rukou ramena, paže a zádové svaly. Pravidelný trénink na ellipticalu má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků tedy hubnutí. Magnetický brzdný systém 8 - stupňová regulace odporu »

Polar RCX3 RUN S3+

Polar RCX3 RUN S3+

Pro všechny nadšence, kteří milují pohyb a chtějí se vždy co nejlépe připravit na svůj oblíbený hobby závod... ZoneOptimizer = nejpřesnější možné stanovení zátěžových zón TF pro konkrétního člověka v daný okamžik Přínos tréninku = ihned po cvičení se na displeji sporttesteru dozvíte, jaký přínos měl dnešní trénink Se snímačem rychlosti (či GPS senzorem) změří rychlost, vzdálenost, Běžecký index (a prokreslí mapu v PC) Sportovní profily umožňují rychle přepínat mezi různými sporty Oboustranná komunikace s PC přes interface Polar DataLink Bílá varianta přizpůsobena dámskému zápěstí: tenké tělo a silikonový řemínek Při »

Sportago Fit-Board

Sportago Fit-Board

Balanční deska Fit-Board je novodobou balanční pomůckou, která se zaměřuje především na tvarování boků a posílení stabilizačních svalů. Často je srovnávána s rotačním diskem, jelikož základní pohyb vychází právě z krouživého pohybu ze strany na stranu. Rovněž můžete procvičit šikmé břišní svaly, záda, hýždě nebo svaly na nohou. Na rozdíl od běžné rotany jste nuceni při cvičení držet také balanc, což vede k zapojení více svalů. Dokážete tak například procvičit svalové partie uložené v hlubších vrstvách, které se mnohdy těžko protahují. Balanční disk si oblíbí také workout nadšenci nebo vyznavači jógy. Díky »

OLPRAN 7358 BK

OLPRAN 7358 BK

Nosnost (kg): 120 Ruční senzory: ANO Počítač: ANO Hmotnost zátěžového kola (kg): 7 Rotopedy jsou jednou z nejoblíbenějších forem osobního tréninku. Mezi jejich přednosti patří široký rozsah použití od rehabilitačního cvičení, přes hubnutí až po náročné sportovní tréninky. Pravidelný trénink na rotopedu má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků. Rotoped Olpran 7358 BK je velice moderní stroj s krásným designem. Rotoped Olpran 7358 BK má malé nároky na prostor a nízkou cenu. Proto je Rotoped 7358 BK vhodný pro kondiční domácí cvičení. Automatické »

OLPRAN Sidestepper Olpran

OLPRAN Sidestepper Olpran

Fitness stroj Max. zátěž 100 kg, sestavený stroj 42 x 30 x 20 cm. Domácí výšlapToužíte po štíhlých bocích, dokonale vytvarovaných stehnech a hýždích a pevném břichu? Stepper Olpran je jednoduchý stroj, se kterým pomocí pravidelného cvičení můžete dosáhnout dokonalých křivek. Tento stroj je velice oblíbený mezi ženami, protože pomocí jednoduchých cviků efektivně posilujete svaly a redukujete tuk v problémových partiích. Odolný a spolehlivý pákový šlapací systém vydrží až 100kg zátěž. Vestavěný počítač vám ukáže počet kroků, strávený čas nebo počet spálených kalorií. Díky nastavitelnému posilovači můžete volit různé úrovně »

KETTLER Ergo S

KETTLER Ergo S

Počítačem ovládaný, indukční brzdný systém, hmotnost setrvačníku 10 kg. Charakteristika výrobku Nejmodernější ergometr ERGO S nabízí efektivní a rozmanitý trénink zaměřený na hubnutí či zvyšování kondice. Exkluzivní novinkou je možnost propojení trenažéru se Smart Phonem a využít tak tréninkové programy mobilní aplikace KETTLER S-FIT. Můžete například uspořádat online závody, soutěže ve stylu počítačových her, nebo porovnat svůj výkon s ostatními uživateli z komunity KETTFIT. Součástí je navíc i doplňující software World Tours 2.0, se kterým lze trénovat na reálných trasách po celém světě. Praktické výhody trenažéru Moderní »

Hammer Solid XP 4513

Hammer Solid XP 4513

Profesionální posilovací systém s neomezenými možnostmi cvičení! - bez závaží. Vyberte si Víceúčelový silový stojan Hammer Solid XP 4513 + MONTÁŽ ZDARMA nebo sleva 3% 4513 za výhodnou cenu z Fitness | Posilovací věže a lavice | Posilovací lavice. Víceúčelový silový stojan Hammer Solid XP je vhodný pro všechny co upřednostňují cvičení s činkou před stroji.

REEBOK TT 3.0

REEBOK TT 3.0

BĚŽECKÝ PÁS REEBOK TT 3.0 - TT 3.0 je běžecký pás ze série Reebok Titanium. Je určený pro uživatele s extrémními požadavky. Kombinuje elegantní design s velkým výkonem. Díky 3.0HP motoru, můžete běžet rychlostí až 20 km/h.

Finnlo Flor Mat 3922

Finnlo Flor Mat 3922

Ochranná podložka pod trenažéry. Barva: černá Rozměr: 200 x 100 x 1,2 cm Podložka Finnlo 3922 Flor Mat (large)

inSPORTline CC300

inSPORTline CC300

Posilovací stojan inSPORTline Cable Column CC300 je kvalitní multifunkční stojan, který je vhodný pro domácí využití. Ocelová konstrukce s profilem rámu 60 x 60 mm má vysokou nosnost a stabilitu. Posilovací stojan inSPORTline Cable Column CC300 nabízí více jak 100 různých cviků s efektivním procvičením celého těla. Standardně lze využít kladky pro posílení rukou, zejména bicepsů a tricepsů, pro posílení nohou metodou roznožování a unožování, kde je procvičována zejména vnější a vnitřní strana stehen, ale také simulace "butterfly" pro posílení prsního svalstva. Posilovací stojan inSPORTline Cable Column CC300 disponuje »

Acra 05-CAA10/1

Acra 05-CAA10/1

Slouží k procvičení různých svalových partií na rukou a nohou. Vhodný pro kondiční cvičení žen.

Sportop B860

Sportop B860

Rotoped Sportop B600 - je manuálně ovládaný rotoped s rozšířenou funkční výbavou pro pravidelné domácí využití. LCD displej zobrazuje všechny potřebné tréninkové údaje, jako jsou srdeční tep, rychlost, čas, vzdálenost a spálené kalorie. snímače tepové frekvence v řídítkách nastavitelný úhel rukojeti nastavitelné sedadlo ve vertikálním směru nový magnetický brzdný systém zaručuje tichý a rovnoměrný chod, dlouhou životnost, nenáročnost údržby »

Master Kettlebell MAS4A255

Master Kettlebell MAS4A255

Produkt Činka Master Kettlebell MAS4A255, 10 kg zařazený v: Fitness | Činky, Objednací kód: VC-11024, Výrobce: Master, Typ činky: jednoruční, Hmotnost činky: 10 kg, Počet kusů: 1

OLPRAN Elliptical 7136

OLPRAN Elliptical 7136

Trénink na eliptických trenažerech - vede k efektivnímu posílení všech svalových skupin a ideálním způsobem podporuje látkovou výměnu a krevní oběh. Díky plynulému eliptickému pohybu nedochází k přetěžování kloubů, zatíženy jsou jak nohy, boky a hýždě, tak i při zapojení rukou ramena, paže a zádové svaly. Pravidelný trénink na ellipticalu má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků tedy hubnutí. Magnetický brzdný systém 8 - stupňová regulace odporu, 3 kliky Setrvačník: 7 kg, jednoložiskový Funkce počítače: scan, čas, rychlost, kalorie, vzdálenost, »

TUNTURI R35

TUNTURI R35

Veslařský trenažer TUNTURI-R35 je všestranný trenažer pro domácí posilování. Tento přístroj pozvedá veslařské pohodlí na novou úroveň! zdarma Informace o výrobku Veslařský trenažer TUNTURI-R35 je všestranný trenažer pro domácí posilování. Tento přístroj pozvedá veslařské pohodlí na novou úroveň! R30 pozvedává pohodlné veslování na novou úroveň.V modelu R30 jsme propojili účinný aerobní stroj s všestranným svalovým trenérem. Je snadné používat konsoli – ukazuje údaje znaky velké velikosti. Měkké sedátko Tunturi se pohybuje hladce a tiše a konstrukce dvou kolejnic je ergonomicky dokonalá. I ty nejmenší detaily byly pečlivě »

HouseFit Kotouč 0,5 kg

HouseFit Kotouč 0,5 kg

Závaží chrom 0,5 kg; Průměr otvoru v kotouči: 31mm

Litinový kotouč 0,5 kg; Ø 31 mm

Effea Bederní pás - neoprenový

Effea Bederní pás - neoprenový

Neoprenový bederní pás 120 x 21 cm, univerzální velikost, upínání na suchý zip podle obvodu pasu. Slouží ke zpevnění pasu a k ochraně před prochladnutím bederní části těla.

05-F785/1 Bederní pás - neoprenový

Arsenal Kotouč litina s madly 50 mm/10 kg

Arsenal Kotouč litina s madly 50 mm/10 kg

Litinový kotouč lakovaný. Průměr vrtání olympijský 50mm, hmotnost 10kg. Informace o výrobku Litinový kotouč lakovaný.  Technické parametry Průměr vrtání olympijský 50 mm Hmotnost 10 kg Upozornění U kotoučů může být váhová odchylka kolem 5%. Sportovní výživa a vybavení od Hsport.cz.

INSPORTLINE SEG 3296

INSPORTLINE SEG 3296

Rotoped–ergometr INSPORTLINE-SEG 3296 otevírá novou generaci rotopedů s inteligentním brzdným systémem.   ne Informace o výrobku Rotoped–ergometr INSPORTLINE-SEG 3296 otevírá novou generaci rotopedů s inteligentním brzdným systémem. Počítač měří Displej LCD dvoubarevný s nastavením sklonu Čas Ano Vzdálenost Ano Rychlost Ano RPM Ano Tělesný tuk Ne Kalorická spotřeba Ano Tréninkový výkon (W) Ano Tepová frekvence Ano BMI, BMR, tělesný typ – Celkem programů 16 programů Tréninkové režimy: Manual Kardio programy – Zabudované programy 6 programů Uživatelské programy 4 programy Fitness – HR programy 4 programy –60% – 75% –85% – »


1 2 3156 157 158 159 160 161

Srovnání cen Fitness stroje - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Fitness stroje - slevy, akce a výprodej značkového zboží.